Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 45
S-modele , 144
TT , 67
100 , 540
200 , 79
80 , 5615
90 , 429
A1 , 140
A2 , 215
A3 , 3403
A4 , 6833
A5 , 558
A6 , 4128
A7 , 228
A8 , 882
Allroad , 84
Cabriolet , 15
Coupé , 26
Q3 , 99
Q5 , 379
Q7 , 405
QUATTRO , 44
R8 , 19
RS7 , 9
RSQ3 , 1
S1 , 2
SQ5 , 17
TT , 10
V8 , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 09:38
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi quattro 184 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 15:18
Linku:
,

AUDI A4 2.0 TDI

13 050 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:54
Linku:
,

Audi A4 2.0TDI 140kw 190 Ps viti 2017 - Ks tabela!

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 04:07 Shitorja ,

Blejm USD-T virtuale digital money��

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 04:07 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:06 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 04:06 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 04:05 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:05 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:55 ,

Audi 80 1.6 DIZELL VITI 1990

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:51 ,

audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:27 ,

Audi A6, 3.0 Quattro , Matrix

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:16 ,

Audi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:37 Shitorja ,

AUDI Q5 3.0 TDI * 2xS_Line *

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 ,

Fito Falas

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:57 ,

Shitet Audi A6 3.0 TDI Automatik 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Shitorja ,

Shitet Audi a4 2.0 Tdi

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:25 ,

Audi A8 2004 3.0TDI QUATTRO 6000 euro

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:10 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:08 ,

shitet audi

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 ,

AUDI Q7

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

Audi SQ5

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 ,

SHES VETUREN AUDI A7 3.0 FULL S LINE 2012 RKS

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:27 ,

AUDI A3 2.0 TDI Sportback

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione