Leposaviq | Makina | Vetura | Audi | 100 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:52 Vetura , Prishtinë

Audi C4 TDI

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:51 Vetura , Ferizaj

Shes Frizin ne gjendje te mir (i perdorun)

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:01 Vetura , Burim

Audi 100 c4

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 15:54 Vetura , Mitrovicë

Senzora Parking Audi Golf Passat

10 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 14:24 Vetura , Artanë

kerkoj puntor

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 13:04 Vetura , Zubin Potok

Audi 100dizel

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 20:23 Vetura , Prishtinë

Audi 100 dizel 1993

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 00:02 Vetura , Ferizaj

Audi

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 14:10 Vetura , Lipjan

Audi 100 dizel 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 19:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi c4 100 Karavan 2.5 TDI

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim