Artanë | Makina | Vetura | Audi | 90 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:00 Vetura , Drenas

Shes ceraden per t4 dupelkabin

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 06:54 Vetura , Besianë

Audi

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 17:15 Vetura , Ferizaj

Audi

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Nën 09:34 Vetura , Pejë

Audi 90 dizel shume e ruajtme

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 12:14 Vetura , Malishevë

Shiten

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 21:41 Vetura , Rahovec

Audi 90 4×4

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 06:43 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 21:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet urgjent

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 18:55 Vetura , Mitrovicë

U shit... Audi b4 TDI 1.9

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 22:01 Vetura , Fushë Kosovë

Audi 90

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim