Kaçanik | Makina | Vetura | Audi | A1 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:58 Vetura , Rahovec

Blejme te gjitha llojet e vetura pa dogane

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:57 Vetura , Malishevë

Kompania Auto/Zona Blejm Vetura gjith Kosoven

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 Vetura , Prishtinë

Audi A1 1.6 disel S-line

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:53 Vetura , Prishtinë

AUDI A1 2.0 tdi

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:06 Vetura , Ferizaj

Audi A1 1.6-TDI-Matrix

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:41 Vetura , Prishtinë

Audi A1 1.6 dizel S-line

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:21 Vetura , Prishtinë

Audi A1 Sportback 1.4 TDI

4 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:37 Vetura , Prishtinë

Audi A1

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim