Leposaviq | Makina | Vetura | Audi | A1

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 12:45 Shitorja ,

Audi A1 - AUTOMATIK

11 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

AUDI A1 1.6 TDI..2013..Stronic..Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:09 ,

Audi A1 1.6 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:29 ,

Goma 175 80 14 R

115 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:29 ,

Guma

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 13:14 ,

Audi A1 / 1.4 TFSI / Benzin / Manual / Autokug

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 10:23 ,

Audi A1 1.4 TDI viti 2015 Sport Sline * 85000km*

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Nën 11:43 ,

Audi A1 Ngjendje prefekte full opcione

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 13:15 ,

Shitet Vetura Audi A1

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim