Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | A4

01 Korr 18:28
Linku:
,

Audi A4 2016 150PS S-TRONIC

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:48
Linku:
,

Audi A4 Quattro 3.0

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 16:27 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:27 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:27 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:27 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT

11 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:27 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT

1 111 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 16:25 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:19 ,

Shes Audi A4 Sline Swiss Paket

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 ,

Audi A4 2.0 tdi vp 2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:01 ,

Co2 ne gjendje te rregull

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:54 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik 2011 ndrrim me vetur rks

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

Audi A4 2.0 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

5 850 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

5 850 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

Audi a4 2.0 tdi 2005 shum e rujtne

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

AUDI A4 3.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:32 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI,Automatik

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:24 ,

Shitet,Audi A4 2005 2.0TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

Shitet Ndrrohet Audi a4 Tfsi 2.0 4x4

5 850 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Audi A4 1.9 TDI 3x S-line 2002 extra 2 qelsa

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

AUDI A4 2.0TDI VITI 2008 AUTOMATIK

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:00 ,

AUDI A4 2.0 S LINE VITI 2008 MANUEL

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:59 ,

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT F1 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

Bocë Oksigjeni për frymëmarje

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:48 ,

Audi a4 2.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:42 ,

Audi a4

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim