Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | A6

Sot 20:08 ,

BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:07 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 20:03 ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:01 ,

Shitet Audi A6 Automatik 4×4 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 ,

Shitet Audi A6 - 3.0 TDI - quatro - 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 ,

Shes audi a6 automatik 1.9 viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

Audi a6 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:31 ,

SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:59 ,

AudiA6 Automatik 2.7 TDI

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

Audi A6 3.0 TDi Automatik 8 shpejtsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 ,

Audi A6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:23 ,

AUDI A6 2.0 TDI 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 ,

Shitet audi a6 2.5tdi Extra i ruajtur

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:40 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 TDI 272 PS S-LINE 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK QUATTRO SHIBER -2004

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 ,

AUDI A6 Quattro

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

AUDI A6 - 3.0 TDI QUATTRO - FACE LIFT

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:57 ,

Shitet Audi A6 2.0 TDI Viti 2012 Me Dogan Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 ,

Shitet Audi A6 3.0 TDI Matrix Quattro S_Line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 ,

Audi A6 3.0 TDI S_Line Viti 2010 Quatroo Manuel

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

Audi A6 2.0 TDI Automatik Viti 2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:57 ,

Audi a6

1 850 EUR

Sot 15:50 ,

audi a6 viti 2011 bej ndrrim

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:45 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik RKS (4 Muaj) -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LËKURË

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:49 ,

Audi A6 2,5 TDI Automatik 1 vit Regjistrim

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

Audi A6

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:16 ,

AUDI. A6. 1.9 TDI. AUTOMATIK

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:57 ,

Audi A 6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim