Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | A7

18 Pri 00:59 ,

Audi A7 Sportback 3.0 TDI, 326PS Quattro S-Line

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 20:18 ,

Shitet Audi A7 3.0 Quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 18:17 ,

Audi A7 S-Line FULL FULL Extra

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 11:47 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 14:16 ,

Audi A7 S-Line Full EXTRA

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 13:57 ,

Audi A7 3.0 tdi Quattro S7 optik S-line

25 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Mar 19:49 ,

Audi A7 competition V6 biturbo quattro 326ps

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 21:35 ,

Audi a7 3.0 Quattro

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 00:03 ,

Audi A7 3.0 TDI Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 16:01 ,

Audi a7 Sline sportback 3.0 V6 marrveshje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 23:50 ,

shes audi a7 quattro

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 12:54 ,

shitet bojlerii vogel

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Jan 13:13 ,

Vetura

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Jan 15:47 ,

Audi

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 21:48 ,

Audi A7 Quattro 3.0 320 PS

52 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Jan 15:32 ,

Shitet Shisha

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Dhj 19:05 ,

Audi A7 Full Option Quatro Sline

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 19:56 ,

Audi a7

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Dhj 12:34 ,

Audi A7 3.0 TDI Quattro 245 PS

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 20:44 ,

Shitet fshesa per pastrim kimik

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 20:24 ,

Audi A7 3.0 TDI Quattro

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 19:38 ,

AUDI A7 - 2012 - 3.0 - S line

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 17:16 ,

Audi A7 3.0 Quattro

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 21:34 ,

Shes ndrroj audi a7 viti 2011 rks automatik

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 17:05 ,

slim tea qaji per dobsim

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 14:21 ,

shitet shporeti per nxemje qendrore

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 23:05 ,

Audi a7 3.0 dizell quattro full extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:49 ,

Audi a7 3.0tdi quatrro ndrrim

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 17:47 ,

Blej vetura qe nuk i vozitni ose pa Dogan Ndeshje

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 18:29 ,

shes gomat 17 meshelinga

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 20:18 ,

Shes audi a7

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 22:14 ,

Audi A7 kompenzim me ndertim per dy shtepi

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 11:37 ,

Mjet

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 20:27 ,

skele me qera

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 19:52 ,

Audi A7 3.0 Tdi

27 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 01:11 ,

Audi A7 dizel -11

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:27 ,

Audi Q7

16 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Mar 13:07 ,

Shporet dhe Boljer 130 euro

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 13:31 ,

U shittt

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 15:41 ,

Audi A7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:59 ,

Drita per vetur

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 15:05 ,

sherbim i garantuar iptv shqip te gjitha kanalet

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Jan 15:56 ,

Audi A7

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 12:56 ,

montera per dyer

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 01:12 ,

audi a7 3.0 sportback+TDI+S-Line

23 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 00:51 ,

Audi a7 3.0 TDI S-line

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Nën 03:15 ,

Audi A7 shitet ndrrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 21:48 ,

Shitet Audi A7 S line

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 09:07 ,

Audi A7 3.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Nën 20:57 ,

Dvd

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim