Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | A8

Sot 18:22 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:22 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:22 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:25 ,

Audi A8 3.0 TDI Viti 2004 Automatik Quatro RKS

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 ,

AUDI A8 3.0 TDI DIESEL AUTOMATIK RKS OSE NDRROJM

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 ,

A8 3.0 TDI Quatrro Facelift mod 2014 e para dor

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

Audi A8 4.2 Matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:12 ,

Audi A8 4.2 automatik

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:38 ,

Audi A8 4.2 TDI Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Audi A8

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:01 ,

Auto Folia Dulla - Prishtine

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:20 ,

AudA8 tdi

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:48 ,

Led reklam

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:14 ,

Blejm vetura te aksidentuar

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:54 ,

Audi a8 dizell

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:30 ,

AUDI A8 3.0tdi quattro 2015 matrix “pa dogan”

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 05:34 ,

treg

45 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 21:14 ,

AUDI A8 QUATRO 2004 DISELL 4.0

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 17:20 ,

Audi A8 3.0 TDI Quatrro Facelift mod 2014 2 Qelsa

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 12:27 ,

audi a8 anglez

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 12:15 ,

Audi a8 anglez

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 16:17 ,

Blej te gjitha llojet e katalizatorave

100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 15:18 ,

Audi A8 4x4

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 11:03 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 08:37 ,

BLEJ VETURA 500 deri 5000

5 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 19:46 ,

Audi a8

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 16:22 Shitorja ,

Service

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 09:25 ,

Pjese per Audi A8 / S8 D3 Benzin & Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 09:24 ,

Pjese per Audi A8 / S8 D2 Benzine & Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 19:56 ,

AUTO SERViSI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 11:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 23:04 ,

Shitet Audi A8

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Qer 13:07 ,

Biznes numer dhe vip numer

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Qer 12:51 ,

Blejm Vetura (Auto-24)VW BMWAUDIMERCEDES_049423444

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 00:19 ,

AUDI A8 TDI 3.0 QUATRO DIESELL AUTOMATIK VITI 2013

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 16:34 ,

Shes nderroj audi A8 2.5 presidencial

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 19:45 ,

shes audin per marakli aj qe e din qka a a8 W12

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 10:00 ,

A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:35 ,

Audi A8 S-line 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 15:07 ,

▪︎Shitet Audi A8, Ndrrohet me Xhip

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 13:04 ,

AUDI A8 2005 QUATTRO

8 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 08:37 ,

Audi A 8 ventilator

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:35 ,

Audi A8 4.2tdi

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 19:35 ,

Audi A8 4.2tdi

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 19:23 ,

Audi A8 4.2tdi quattro

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Qer 11:52 ,

Audi a8 3.0d

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 21:42 ,

AUDI A8 FACELIFT 3.0 TDI LONG VERZION QUATRO 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:20 ,

Audi a8

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 16:20 ,

Audi A8L 4.2 TDI **MATRIX**

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim