Artanë | Makina | Vetura | Audi | Allroad

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 17:43 Shitorja ,

Audi A4 Allroad 2.0 TDI Quattro

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38
Linku:
,

Audi A4 Allroad quattro 2.0 disel S-tronik

13 700 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDI Allroad Quatro

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:48 Shitorja ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 15:08 ,

AUDI A6 ALLROAD 4G MATRIX 2016

29 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 15:18 ,

Blejme vetura urgjent gjithe kosoven

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:20 ,

#Audi A4 Allroad 3.0 Quattro 245 ps

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 08:24 ,

She’s Audi A4 allroad 4x4

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 11:21 ,

Audi allorado

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:55 ,

Audi a4 allroad 3.0 tdi quattro 2011 pa dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim