Rahovec | Makina | Vetura | Audi | Allroad

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 22:39 ,

Shitet Audi A4 - Allroad - 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 Shitorja ,

Audi A4 Allroad 2.0 TDI Quattro

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Shitorja ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:29 Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDI Allroad Quatro

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:08 ,

AUDI A6 ALLROAD 4G MATRIX 2016

29 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 12:21 ,

U Shit

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 09:48 ,

Audi A4 allroad 2.0 TDI Viti 2010 (RKS)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 23:23 ,

Audi A6 Allroad

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 09:50 ,

#Audi A4 Allroad 3.0 Quattro 245 ps

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 00:09 ,

Audi A6 Allroad Quattro

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim