Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | Allroad

Sot 11:38 ,

Audi Allroad benzin-02-4•4-Full ekstra

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

Audi A4 allroad 3.0 quattro

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 ,

AUDI A6 ALLROAD 4G MATRIX 2016

29 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:55 ,

Audi A4

15 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:29 ,

Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09

13 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:24 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 TDI, 245 PS, Allroad, 4x4, RKS, 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 12:09 ,

She’s Audi A4 allroad 4x4

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:45 ,

audi a4 allroad quattro 4x4 2.0 tdi full opsion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:56 ,

Audi A6 Allroad 2.5 Dizel

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 22:50 ,

Blejme vetura urgjent gjithe kosoven

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim