Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | Cabriolet

29 Shk 13:54 ,

AUDI 90 B4

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 22:10 ,

audi 90 b4

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 22:01 ,

audi b4

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 09:51 ,

Audi Cabriolet dizel 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 13:42 ,

Audi B3 Cabrio 1992

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 18:05 ,

Audi B3 Cabrio 1992

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 02:15 ,

fellne

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Qer 16:02 ,

���� SHES BICIKLET LIRE ��

70 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 22:40 ,

Trajk

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 21:13 ,

Trajk

1 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 11:47 ,

Vetir

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Shk 18:45 ,

Audij

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 14:09 ,

fellne per audi a8

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim