Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | Coupé

Sot 09:39 ,

Audi Coupe Gt dhe Audi 100

5 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 ,

Kerkoj audi 50 4x4

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 21:31 ,

Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 16:30 ,

Shitet audia gt

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:30 ,

Shes Pjes Per Audi Coupe gt

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 22:32 ,

Audi coupe 2.3 ndrrim i mundshem

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 15:31 ,

Fellne

750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 16:49 ,

audi 90 coupe

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 20:44 ,

Shes fellnet e audis b4 nr 195-50-15

85 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 18:30 ,

Boj drrim me gjdo lloji veture

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 09:10 ,

Audi Coupe

2 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 19:44 ,

Audi Q8 50 TDI 3x S-line Matrix

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 10:43 ,

fellne 18

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 19:00 ,

shes audin plin bezin shum ne gjedje te mir

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:41 ,

veturat ne gjendje te rregullt

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 12:44 ,

Audi Coupe 1.9Turbo Disell

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 22:09 ,

Shitet audia c4

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Jan 20:29 ,

Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 23:26 ,

Audi gt cupe 2.4 benzin +plin

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 02:02 ,

shitet

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 23:13 ,

Ndrohet audi

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 14:55 ,

AUDI COUPE -01

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 12:50 ,

Shitet

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:03 ,

Audi A5 COUPE 3.0 TDI Quattro

21 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 15:13 ,

Golfi

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 16:43 ,

hsjshjsks

467 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim