Kaçanik | Makina | Vetura | Audi | Coupé | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 15:53 Vetura , Mitrovicë

Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 20:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shes fellnet e audis b4 nr 195-50-15

85 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 18:30 Vetura , Besianë

Boj drrim me gjdo lloji veture

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 09:10 Vetura , Prishtinë

Audi Coupe

2 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 19:44 Vetura , Prishtinë

Audi Q8 50 TDI 3x S-line Matrix

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 10:43 Vetura , Prizren

fellne 18

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 19:00 Vetura , Besianë

shes audin plin bezin shum ne gjedje te mir

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:41 Vetura , Gjakovë

veturat ne gjendje te rregullt

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 12:44 Vetura , Prishtinë

Audi Coupe 1.9Turbo Disell

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 22:09 Vetura , Prishtinë

Shitet audia c4

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim