Kaçanik | Makina | Vetura | Audi | Q5 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:33 Vetura , Ferizaj

SHES AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO RKS

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2L Sline quattro

30 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:57 Vetura , Prishtinë

Q5 tdi 3.0 automatik 2009 rks 11 muj

13 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 Vetura , Ferizaj

SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:53 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 Shitorja Vetura , Gjakovë

Audi Q5 3.0 TDI Quattro

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5.TDI 2.0,S-LINE,1 VIT RKS,PANORAME,125 KW

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:57 Vetura , Viti

Audi Q5 3.0 TDI Viti 2012 S Line Dogan Homologim

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 Vetura , Gjakovë

AUDI Q5 2.0 TDI

17 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim