Leposaviq | Makina | Vetura | Audi | Q5 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 08:06 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5.TDI 2.0,S-LINE,1 VIT RKS,PANORAME,125 KW

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:44 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0-TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:23 Vetura , Viti

Audi Q5 3.0 TDI Viti 2012 S Line Dogan Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:01 Vetura , Prishtinë

vetur audi Q5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 QUATTRO EXCLUSIVE | I VECANTE!

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:06 Vetura , Pejë

AUDI Q5 3.0TDI S TRONIK QUATTO 2012 PA DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Vetura , Prishtinë

Audi Q5

12 240 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:09 Vetura , Ferizaj

SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim