Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | Q7

Sot 10:38 ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:36 ,

Audi Q7

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

Audi Q7 3xSline 7ulese

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:37 ,

Audi Q7 3.0 TDI Quattro 7 Ulse Panoram

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3x Sline

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:00 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:16 ,

Audi Q7 2016 / 3,0 Tdi S/line full ekstra pa dogan

51 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 10:57 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO

8 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 12:58 ,

Shitet Bicikleta 29er

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 19:46 ,

Audi Q7

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 19:38 ,

Audi Q7

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 10:13 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 21:23 ,

Audi Q 7

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 09:39 ,

Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 15:13 ,

Shitet Audi Q7 3.0 TDI automatik Full opcion

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 14:34 ,

Audi Q7 3.0 TDI s-Line

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 21:10 ,

Audi Q7 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 21:10 ,

audi q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 11:36 ,

Q7 s line

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 21:09 ,

Audi Q7 3.0 Tdi Quattro / 7 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 17:14 ,

SHES OSE NDRROJ AUDI Q7 QUATTRO PRESTIGE MASSAGE

44 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 13:33 ,

Audi Q7 3x S-Line

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 22:49 ,

Shes Audi SQ7 /2020/ Matrix LED/BOSE/360Kamera

96 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 09:21 ,

URGJENT SHITET AUDI Q7 VITI 2016. 7 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 23:15 ,

Audi Q7

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 14:34 ,

Shitet Q7 2013 full Opcione full lkur pa dogan

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 19:14 ,

Audi Q7 3.0 V6 4L

8 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 16:43 ,

Audi Q7 Quattro 2009 3.0

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 16:10 ,

U Shit Flm Merr Jep

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 00:10 ,

Audi q7 3x sline matrix 7 ulse panoram

44 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:07 ,

Audi Q7 3.0D Bej ndrrim me BMW

10 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 11:10 ,

shitet vetura Q7 s-line

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 13:56 ,

》》 BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME GJITH KOSOVEN DHE DE

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 19:36 ,

U shiitt

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 09:27 ,

Shitet Audi Q7

15 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 09:04 ,

Audi Q7

8 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 09:02 ,

Audi Q7 S LIne

8 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 18:59 ,

Shitet

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Pri 13:41 ,

AUDI Q7/S-LINE 2010

14 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 21:18 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:20 ,

Audi Q7 v6 3.0 TDI S Line Quattro Facelift 7 ulse

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:48 ,

Audi Q7 3.0 3xS line

68 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Pri 17:11 ,

Audi q7 7 ulse

9 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim