Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | Q7

Sot 17:08 ,

AUDI Q7 3.0 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:46 ,

Audi Q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:41 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:35 ,

AUDI Q7

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:16 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 Tdi S-Line 7 Ulse 2011 Me Dogan

18 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:00 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK S-LINE 2007 RKS

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:43 Shitorja ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3x Sline

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:52 ,

Audi Q7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 20:21 ,

Audi q7

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 20:13 ,

Audi Q7

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 20:11 ,

Audi Q7

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 14:25 ,

Shes audi q7 3.0quattro viti 2013 facelift 7 ulëse

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 12:29 ,

Audi Q7 3.0

12 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 21:18 ,

Shes Audi Q7 3.0 Quattro 7 Ulse

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 10:30 ,

Shiten farat (Dritat) Audi Q7 seri 2006 deri 2010

220 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 17:50 ,

Shes apo ndrroj Audi q7

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:30 ,

Shitet Audi Q7 Quatro

23 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 12:07 ,

Audi q7

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 19:58 ,

Audi Q7 3.0 TDI anglez

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 23:09 ,

Shes audin q7

20 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 17:49 ,

Ska sen

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 13:19 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 00:38 ,

Shes audi q7 mundesi ndrrim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 16:48 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 11:32 ,

Audi Q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 09:33 ,

AUDI Q7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 13:09 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 21:42 ,

SHES OSE NDRROJ AUDI Q7 QUATTRO PRESTIGE MASSAGE

44 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 00:18 ,

Shpalla juaj nuk u gjet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 01:17 ,

Audi q7 3.0tdi 7ulese

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 09:20 ,

Audi Q7 3.0 TDI -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:11 ,

VIP Q7 per potenc

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 21:43 ,

》》 BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME GJITH KOSOVEN DHE DE

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 00:12 ,

Audi Q7 cuatro

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 20:25 ,

Audi Q7 3.0 diesel 7ulse

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 04:51 ,

Audi Q7 3.0 2015 Pa dogane

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 13:31 ,

Audi Q7 3.0

13 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 10:12 ,

Audi Q7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 14:18 ,

LOKACIONI GROUP PATUNDSHMERIA Shiten 123 Ari

12 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 17:50 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 10:07 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 11:06 ,

Shitet tavolina dru original pa perdorur nga zvicr

800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 09:13 ,

Shitet Audi Q7 3xSLine 80.000 KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Tet 20:28 ,

Audi Q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 09:49 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 03:53 ,

Audi Q7 3.0 Sline Regjistrimi par

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim