Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | QUATTRO

Dje 23:02 ,

leari metal

45 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 11:20 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 888 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 22:45 ,

Shitet ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 10:49 ,

Shiten 5 cope antminers S9 13.5TH cmimi per 1 cope

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 20:42 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 21:58 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 11:48 ,

Shitet AUDI A4- Quattro

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Jan 13:16 ,

Shes trapin e mtam te golf 2 4×4

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 12:32 ,

AUTO LUX BLEN T GJITHA LLOJE T VETURAVE

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 02:27 ,

URGJENT! Skuter Explorer ����

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 18:13 ,

SHITET NUMRI VIP

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 18:23 ,

Bejm polirin e veturave edhe ceramik coting

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 22:33 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 20:45 ,

VW Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 13:20 ,

Audi Q8 50 TDI Matrix S-line

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 00:11 ,

AUDI A6 QUATRO

20 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 23:04 ,

shitet muzika.per vetur e ardhur nga germania

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 15:52 ,

Iphone 6 Plus 128GB

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 20:42 ,

Audi quatro 4x4

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 20:45 ,

Audi QUATRRO dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 21:09 ,

SHES BICIKLET 50 EURO

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 21:03 ,

Shes dhe ndrroi Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 20:24 ,

AUDI A6 Diesel 2001 Automatik 2.5 RKS deri 2019

1 820 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 21:21 ,

shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:36 ,

Audi a6 quattro 3.2 fsi super 2007������

6 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 14:26 ,

Shes prokolicen Speciale

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 10:36 ,

Audi A5 Quatro s line

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 19:05 ,

Audi B4

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 23:39 ,

Shes Audin a6 Allrod esht tip top full

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 18:27 ,

audi b4 disel 1.9 turbo 4x4 u shitt shit

Viti: 70-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 18:56 ,

Audi A6 Quatro tiptronic

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 11:14 ,

Blej Makina Te Demtuara

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 13:47 ,

Shes audi

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:51 ,

Shes audi

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:10 ,

Rjeta per vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 20:01 ,

Shitet Vetura

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 01:43 ,

audi

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 14:18 ,

audi

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Dhj 16:58 ,

audi quatro 3.0

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Sht 11:07 ,

Audi b4 4×4

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 21:28 ,

Audi Quattro TDI 3.0 -06

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim