Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | RS-modele

RS2 , 8
RS3 , 3
RS4 , 8
RS5 , 2
RS6 , 18
01 Korr 03:59 ,

Audi A4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 09:53 ,

Rent a car Ermo online 24h

25 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Pri 01:57 ,

urgjent

12 344 556 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 00:31 ,

Audi RS6 Avant Performance

90 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Mar 19:48 ,

sheshs ker audi 100 gjedje regul

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 21:36 ,

RS6 700HP (Kuaj-Fuqi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 22:21 ,

Shiten skelet ndrrohen

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 12:16 ,

Audi RS6 PLUS ABT

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Jan 00:04 ,

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 14:57 ,

RENT A CAR DITORE DHE JAVORE

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 22:39 ,

audi a6

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 20:34 ,

Audi A7 benzin

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 20:29 ,

Audi RS6 5XX+

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 20:51 ,

RS6

200 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 12:32 ,

shes urgjent

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 17:00 ,

Fellne

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 08:20 ,

Kompjuter motorri per Audi rs4 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 11:22 ,

AUDI RS6 5.0TFSI V10 PA DOGAN

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 20:35 ,

Audi rs3

30 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Gush 23:46 ,

Audi 4 quattro

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 17:26 ,

Rrota MS

50 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 15:14 ,

shes audin rs2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 10:36 ,

shes audin rs

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:50 ,

shes audin rs2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 14:49 ,

Audi rs2

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 22:47 ,

audi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 17:34 ,

Audi rs6

14 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:53 ,

Shitet audi B4 RS2

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:03 ,

kamion

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:14 ,

Audi B4

550 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 04:03 ,

AUDI RS6

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Pri 16:56 ,

audi A6

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 15:10 ,

shes masken per audi a3 rs3

70 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 17:17 ,

Shes makinat

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 11:07 ,

Urgjent Audi RS4 -07

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 21:09 ,

Audi rs6 -04

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 11:48 ,

makina

19 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Tet 13:00 ,

audi RS6

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 20:28 ,

audi Rs6

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim