Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | RS5

21 Shk 22:21 ,

Shiten skelet ndrrohen

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 11:48 ,

makina

19 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim