Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | RS7

18 Jan 15:11 ,

Audi

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Tet 21:27 ,

shitet golf 2 1.6 plin benxin rks i skaduar

730 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 14:40 ,

Blej Vetura

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 06:26 ,

shititt audi rs7 2018

200 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 20:41 ,

Shum i rujtem Po ka Pak korizon

1 000 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:11 ,

Shes veturen AUDI RS7

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:46 ,

Audi RS7 Coupé Sportback - Performance

82 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 22:44 ,

Audi rs7

75 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 13:25 ,

Audi RS7 Dynamik Plus-KERAMIK

120 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim