Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | S-modele

S2 , 15
S3 , 24
S4 , 30
S5 , 14
S6 , 23
S8 , 22
03 Korr 22:09 ,

Metal punues

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 20:22 ,

Audi A4 S-line

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 20:15 ,

transport me autobus

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Qer 00:41 ,

Audi A4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 23:17 ,

Audi A3

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 23:08 ,

Audi A3 s line Automatik

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 08:40 ,

Audi A4 Sline 2.0

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:31 ,

Audi a4 1.9 TDI (I) T Kuqe

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:01 ,

AUDI S4 4.2 benzin/gaz. FULL OPTIONS

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:05 ,

Audi S3 2.0 benzine

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 23:02 ,

Shitet pasati3c

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 22:47 ,

Audi

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 21:20 ,

Audi s5

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 12:26 ,

Audi S6 3.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 17:10 ,

Audi s3

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 22:49 ,

Audi

16 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 21:31 ,

AUDI S4 SPORTES

999 999 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 13:38 ,

Rent a car

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 18:35 ,

Audi A4 S Line 2007 nga ���� me Dogan

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 15:28 ,

Audi A4 S Line 2007 nga ���� me Dogan

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 15:59 ,

Setra 315 HDH

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 15:18 ,

AUDI S5 3.0 V6

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 09:45 ,

Audi s5

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 16:12 ,

shes

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 10:13 ,

audi

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Korr 13:27 ,

Audi S3 Quattro 210Ps

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 09:26 ,

Audi S5 4.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 09:25 ,

Audi S5 4.2

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 09:25 ,

Audi S5 4.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 09:21 ,

Rent a car

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 01:43 ,

Audi A6 3.0 TDi V6 Quattro S tronic / S-Line / Ful

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 22:50 ,

Audi Q5

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:31 ,

Audi S8 5.2 benzin

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 12:35 ,

Shes banesen ne fushkosov 87.87m2 ne kat 3

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 22:34 ,

Shitet audija

520 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Mar 21:45 ,

shes Audi Q5 Sline 2.0

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 12:42 ,

Audi b4

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent A Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 19:37 ,

Audi a6c6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 17:10 ,

Shitet Ose Ndrrohet AUDI S8 4.2 40V 360ps

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 22:16 ,

Kontakt

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 16:17 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUAR DEMTUAR

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 21:07 ,

Shitet ose ndrrohet me qka te kam interes

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 21:00 ,

Shitet ose ndrrohet me qka te kam interes

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 13:03 ,

Shitet ose ndrrohet me qka te më konvenon

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 02:13 ,

Audi s3 225 ps quattro BAM

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 15:49 ,

Audi S3 1.9TDI rks

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 20:41 ,

Shes dhe ndrroi Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 18:04 ,

Shes dhe ndrroi Audi A6

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim