Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | S2

20 Maj 12:35 ,

Shes banesen ne fushkosov 87.87m2 ne kat 3

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 21:07 ,

Shitet ose ndrrohet me qka te kam interes

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 21:00 ,

Shitet ose ndrrohet me qka te kam interes

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 13:03 ,

Shitet ose ndrrohet me qka te më konvenon

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:01 ,

SHITET AUDI COUPE 1.9TDI MUNDESI NDRRIMI

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 17:50 ,

Shitet ndrrohet audi coupe 1.9tdi

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 18:45 ,

SHITET NDRROHET AUDI COUPE 1.9TDI

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 18:05 ,

SHITET AUDI COUPE 1.9TDI MUNDESI NDRRIMI

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 08:13 ,

Shitet samsung J2

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 17:39 ,

AutoPjes Bujari Audi a3,A6,A4 Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Tet 15:16 ,

Audi

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 18:41 ,

Audi

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 14:23 ,

Audi S2 -90

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 15:38 ,

Audi b4-s2 1.9 TDI 1994

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 22:01 ,

kombi fave 2. 1200$

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim