Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | S3

19 Qer 23:17 ,

Audi A3

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 23:08 ,

Audi A3 s line Automatik

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:05 ,

Audi S3 2.0 benzine

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 23:02 ,

Shitet pasati3c

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 17:10 ,

Audi s3

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 15:59 ,

Setra 315 HDH

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 16:12 ,

shes

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:27 ,

Audi S3 Quattro 210Ps

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 02:13 ,

Audi s3 225 ps quattro BAM

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 15:49 ,

Audi S3 1.9TDI rks

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 19:45 ,

AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

5 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 22:21 ,

Audi S3 2.0 TFSI

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 16:46 ,

Shitet Audi -S3-

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 17:23 ,

Audi A3 S3

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 22:47 ,

Audi S3 265 ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 20:53 ,

Audi s3 225hp

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 19:38 ,

Audi S3 -08 2.0T 320Ps 4x4

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 13:22 ,

shesim motorri 4 rrotq

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 11:20 ,

Rrote veture s3

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 14:50 ,

Audi s3 1.8 turbo V5

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 12:26 ,

Audi s3 quattro

5 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim