Leposaviq | Makina | Vetura | Audi | S3 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:11 Vetura , Ferizaj

Audi s3 1.8/turbo

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 15:59 Vetura , Prizren

Setra 315 HDH

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 16:12 Vetura , Prizren

shes

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:27 Vetura , Prizren

Audi S3 Quattro 210Ps

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 00:46 Vetura , Prizren

Audi A3

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 02:13 Vetura , Prishtinë

Audi s3 225 ps quattro BAM

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 15:49 Vetura , Prishtinë

Audi S3 1.9TDI rks

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 19:45 Vetura , Prishtinë

AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

5 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 22:21 Vetura , Burim

Audi S3 2.0 TFSI

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim