Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | S3

04 Mar 14:05 ,

Audi S3 2.0 benzine

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 23:02 ,

Shitet pasati3c

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 17:10 ,

Audi s3

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 15:59 ,

Setra 315 HDH

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 16:12 ,

shes

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:27 ,

Audi S3 Quattro 210Ps

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 02:13 ,

Audi s3 225 ps quattro BAM

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 15:49 ,

Audi S3 1.9TDI rks

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 19:45 ,

AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

5 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim