Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | S4

03 Korr 20:22 ,

Audi A4 S-line

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 20:15 ,

transport me autobus

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Qer 00:41 ,

Audi A4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 08:40 ,

Audi A4 Sline 2.0

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:31 ,

Audi a4 1.9 TDI (I) T Kuqe

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:01 ,

AUDI S4 4.2 benzin/gaz. FULL OPTIONS

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:31 ,

AUDI S4 SPORTES

999 999 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 18:35 ,

Audi A4 S Line 2007 nga ���� me Dogan

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 15:28 ,

Audi A4 S Line 2007 nga ���� me Dogan

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 22:34 ,

Shitet audija

520 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Shk 12:42 ,

Audi b4

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 19:18 ,

Audi A4 full S line 2.7 v6

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 16:05 ,

Shiten

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 23:56 ,

Audi A4

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 17:24 ,

Audi 100 20 v turbo

6 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 21:10 ,

Shitet Audi S4

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 17:36 ,

Audi c4

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Dhj 16:57 ,

AUDI S4 4.2 BENZINE ....AUTOSPORT AL..

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 18:56 ,

uu shit

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:24 ,

Audi S4

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 18:14 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 22:08 ,

Audi B4 1.9 DIZELL

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 18:06 ,

audi b4

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 23:45 ,

Shitet Audi A4-S4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 20:06 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 01:44 ,

shes audi a4/s4 eshte sport

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 19:08 ,

Shitet audi c4

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 22:08 ,

Shitet Audi A4 1.8 TFSI

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 14:02 ,

audi A4

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:08 ,

audi

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim