Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | S6

11 Jan 12:26 ,

Audi S6 3.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 10:13 ,

audi

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Qer 01:43 ,

Audi A6 3.0 TDi V6 Quattro S tronic / S-Line / Ful

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Nën 19:37 ,

Audi a6c6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 22:16 ,

Kontakt

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:41 ,

Shes dhe ndrroi Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 18:04 ,

Shes dhe ndrroi Audi A6

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 20:41 ,

Audi A6 dizel

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 21:27 ,

Shes vetur

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 20:02 ,

Shes audi s6

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 16:47 ,

Shes veturen Audii

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 00:30 ,

Shitet Audi A6/S6 4.2 V8 40v

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:03 ,

audi s6 5.2 benzin v10

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 15:38 ,

SHITET AUDI S6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 09:19 ,

sera

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Gush 12:43 ,

Audi S6 4.2 V8

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 02:34 ,

Shes veturen audi s6 , qmimi sipas marreveshjes .

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:36 ,

kos per oborr

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 18:31 ,

Audi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:41 ,

Audi A6

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 17:23 ,

AUDI S6-RS6 OPTIK 3.0 V6 TDI 300+PS

11 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 10:18 ,

shitet audi a 6 s6. sline

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 17:41 ,

AUDI A6 4.2 V8 BENZINE AUTOMATIK -03

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim