Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | SQ5

Dje 16:03 ,

Audi SQ5–3.0 Biturbo 313 Ps PA DOGAN

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 23:55 ,

Audi SQ5

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 17:21 ,

Shitet audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Korr 16:20 Shitorja ,

AUDI SQ5 3.0 Tdi S line full 326 ps

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 22:53 ,

Audi SQ5

35 991 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Maj 18:47 ,

Audi SQ5 3.0 dizel 313 PS 2013

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 21:59 ,

Audi SQ5 3.0 Tdi 313ps

34 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Dhj 22:15 ,

Vetur ne gjendje te rregullt

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Dhj 09:48 ,

Audi SQ5

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 08:35 ,

SQ5

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 10:38 ,

Audi Q5 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 09:00 ,

Blejm vetiura deri 500 evro

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Tet 15:42 ,

Audi Q5 S line 3.0 TDI PS 245

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim