Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | TT RS

07 Qer 02:46 ,

suzuki

22 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Jan 19:30 ,

Audi tt slin 1.8 benxin

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 10:14 ,

Audi TT RS

120 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 14:08 ,

Audi TT RS 2016 km (000.000).

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim