Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | TTS

27 Sht 19:17 ,

Shiten

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 10:51 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 14:32 ,

Audi TT Full Extra

6 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 23:01 ,

Audi TTS Quatro 1.8 benzin 225 ps

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 21:34 ,

Shes Audi TT

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim