Rahovec | Makina | Vetura | Audi | TTS

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


27 Korr 12:12 ,

Makina Audi ne shitje 2.0 TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 19:17 ,

Shiten

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 10:51 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 14:32 ,

Audi TT Full Extra

6 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 23:01 ,

Audi TTS Quatro 1.8 benzin 225 ps

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 21:34 ,

Shes Audi TT

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim