Deçan | Makina | Vetura | Audi | TT

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 16:48 ,

Audi TT 2.0 quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 20:01 ,

AUDI TT 1.8 TURBO 5V Quattro 225ps S-line

4 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 18:51 ,

shes veturen urgjentisht

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 03:01 ,

AUDI TT

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 09:04 ,

Audi TT S Line

19 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 10:07 ,

Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 22:22 ,

Shitet boj ndrrim

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 10:01 ,

AUDI TT 2.0 TFSI ME DOGAN 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 19:30 ,

Audi tt slin 1.8 benxin

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 15:57 ,

Audi TT 8j 01.03.2007

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim