Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi | V8

01 Shk 21:12 ,

Enlares

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 21:52 ,

Shiten Dritat per Golf 3

30 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 14:51 ,

DYER PER GARAZHA (( ALLURIAN ))

700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 14:01 ,

Audi b4

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Qer 22:45 ,

Audi 4.2 Dizel

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 21:43 ,

Audi v8

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 23:59 ,

Audi V8 280 ps -91

1 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim