Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 44
S-modele , 142
TT , 65
100 , 528
200 , 75
80 , 5535
90 , 421
A1 , 140
A2 , 214
A3 , 3317
A4 , 6697
A5 , 531
A6 , 3981
A7 , 215
A8 , 855
Allroad , 78
Cabriolet , 14
Coupé , 24
Q3 , 96
Q5 , 367
Q7 , 389
QUATTRO , 43
R8 , 16
RS7 , 9
RSQ3 , 1
S1 , 2
SQ5 , 20
TT , 10
V8 , 7
Sot 13:15 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012 Stronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:15 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:15 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:15 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:15 ,

AUDI a6 S-line 1 VIT REGJISRIM 1 PRONAR 2 QELSA 198 KM Etj..

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:15 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:14 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:14 Shitorja ,

Shitet Audi A3

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:14 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:14 Shitorja ,

audi q5 2.0 dizel automatik

18 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:14 ,

NDRIM AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK RKS 2005

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:13 ,

BLEJM VETURA RKS ME PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:12 ,

Audi A3

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:12 ,

Audi Q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Shitorja ,

Shitet Audi a4 2.0 Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:10 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:10 ,

AUDI A3 2.0 TDI 2014 ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:10 ,

Audi A3

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

Auto Transport GIZZA

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:09 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI 2013 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:09 ,

Auto Transport GIZZA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:09 Shitorja ,

AUDI Q3 2.0 TDI 2018AUTOMATIK QUATRO

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:09 ,

Auto Transport “ GIZZA “

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:08 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA DHE RKS

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:08 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:07 ,

Audi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:05 ,

AUDi A8L 4.2 TDi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

AUDI RS3 Sportback 2.5 TFSI QUATTRO S-tronic 340 PS PA DOGAN

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Audi a6 3.0tdi v6

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim