Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi

S-modele , 1
TT , 1
100 , 4
200 , 1
80 , 8
90 , 2
A2 , 3
A3 , 64
A4 , 104
A5 , 14
A6 , 62
A7 , 4
A8 , 15
Coupé , 1
Q3 , 4
Q5 , 8
Q7 , 18
QUATTRO , 1
SQ5 , 2
Sot 17:18 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:13 ,

SHES AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 ,

SHES AUDI A3 2.0 TDI S TRONIK E DOGANUAR 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 ,

SHES AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 ,

Audi A3 automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012 Stronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 ,

Audi A3 2.0Tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

Audi A4 2.0Tdi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 Shitorja ,

Audi A3 1.4 TFSI

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 ,

AUTO CITY RENT A CAR PEJE vetem 15 euro per 24 ore

15 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:15 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI -AUTOMATIK SLINE 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:53 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:52 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI S-LINE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO S-LINE / 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

Trenerka per meshkuj ( Te gjitha masat)

23 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 ,

SHES AUDI A3 1.6 TDI S TRONIK VITI 2013 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim