Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 24
S-modele , 79
TT , 38
100 , 460
200 , 56
80 , 5024
90 , 374
A1 , 67
A2 , 143
A3 , 1913
A4 , 4135
A5 , 226
A6 , 2513
A7 , 96
A8 , 534
Allroad , 41
Cabriolet , 8
Coupé , 18
Q3 , 42
Q5 , 153
Q7 , 228
QUATTRO , 33
R8 , 6
RS7 , 3
RSQ3 , 1
S1 , 2
S7 , 1
SQ5 , 8
TT , 5
V8 , 5
Sot 01:18
Linku:
,

Shes Audi A4 Sline Swiss Paket

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Avant 136 Ps Me Doganë

9 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35
Linku:
,

Audi A5 2012 S-LINE

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 07:23 ,

Shes Audi A3 2.0 TDI Rks 8 Muj Sline 204 Km 2004

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:23 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:23 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:23 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:23 ,

SHES AUDI A3 1.9 TDI DOGAN HOMOLIGIM 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:23 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven⁉️ ���� Online 24/7

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:23 ,

BLEJM VETURA KREJT LLOJET ME AKSIDENT DEFEKT KESH

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:23 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:22 ,

AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE RKS 1 PRONAR 2 QELSA

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:22 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24h

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:21 ,

Shitet Audi A4 - 2004 - Automatik

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT

1 111 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 07:18 ,

AUDI A6 (bej nderrim)

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:16 ,

Blejm Gjitha Veturat Pa Dogan dhe RKS 24/7 ONILE

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:52 ,

Audi A6 TDI 2.0 automatik 177 PS (08-2013)

16 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:29 ,

Audi A6 ne shitje

11 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:25 ,

Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:19 ,

Shes uleset per dhome dite

350 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:19 ,

Zyre me qira ne Prishtine

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:19 ,

Shes AUDI A4 Sline

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:18
Linku:
,

Shes Audi A4 Sline Swiss Paket

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:17 ,

Audi A4 S-line ( Swiss Paket ����)

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:54 ,

Shes ose ndrroj audin 100 C4 1.9 dizell

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:35 ,

Audi 80 1.6 turbo dizell

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:02 ,

DIGITKOS IPTV KUALITETI I GARANTUAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:01 ,

Auto Folia Dulla - Prishtine

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:58 ,

AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Audi a6 2010 Sline

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Audi A6 2.7 TDI

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 ,

Kedi viti 2008 rks 2.0 sdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:55 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO PANO RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:55 ,

AUDI A4 2.0 TDI KARAVAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

Audi a 4 dizell 1.9 rks-04

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 ,

Shitet Audi A-5 S-Line 2009 Automatic 2.7 TDI

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

AUDI A7 ,3.0 QUATTRO 245 PS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

AUDI A6 , 2011 QUATRO 3.0, 250 PS DIESEL

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

Audi A3 ,2014, 83.000 km

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:38 ,

Audi A6 S Line 3.0 Quatro 2011 me dogan zbritje

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 ,

RENT A CAR LORENTI 045567854

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:20 ,

Audi 2.5 TDI 7shpejtsi Automatic

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

Leari Metal

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:08 ,

Shes audi a 4 dizel

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim