Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 40
S-modele , 130
TT , 60
100 , 509
200 , 72
80 , 5313
90 , 398
A1 , 116
A2 , 189
A3 , 3042
A4 , 6282
A5 , 467
A6 , 3654
A7 , 183
A8 , 766
Allroad , 68
Cabriolet , 13
Coupé , 26
Q3 , 90
Q5 , 331
Q7 , 364
QUATTRO , 44
R8 , 14
RS7 , 9
RSQ3 , 1
S1 , 2
SQ5 , 13
TT , 10
V8 , 7
01 Gush 09:39
Linku:
,

AUDI Q7 3.0 TDI Quattro vetura ë me Dogan AA ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 09:38
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 09:38
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:41
Linku:
,

Audi A4 TDi - 2.5 Shum i Rujten RKS 04

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36
Linku:
,

Audi Q5 S-Line (x2) 3.0 Diesel

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:08 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:08 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:06 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:42 ,

Blejm Vetura MERCEDES BMW VW AUDI na kontaktoni!!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 ,

Shes/ndrroj Audi a6 2012 3.0 quattro

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Audi A3 AUTOMATIK DSG 2.0 SportBack 170ps

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

AUDI B4 ME KLIM AC REGJISTRIM 6 MUJ - 94

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:49 ,

Audi A3 2.0

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

SHITET - AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 ,

AUDI A4 1.9 TDI(I)tkuqe VP 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim