Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 40
S-modele , 131
TT , 60
100 , 510
200 , 73
80 , 5320
90 , 398
A1 , 116
A2 , 190
A3 , 3045
A4 , 6289
A5 , 470
A6 , 3664
A7 , 184
A8 , 768
Allroad , 68
Cabriolet , 13
Coupé , 27
Q3 , 90
Q5 , 331
Q7 , 366
QUATTRO , 45
R8 , 14
RS7 , 9
RSQ3 , 1
S1 , 2
SQ5 , 13
TT , 10
V8 , 7
23 Korr 15:36
Linku:
,

Audi A4 TDi fullë extrra Shum i Rujten RKS ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33
Linku:
,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-tronic S-line

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 22:59
Linku:
,

AUDI A8 TDI 3.0 QUATRO DIESELL AUTOMATIK VITI 2013

21 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 09:38
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36
Linku:
,

Audi Q5 S-Line (x2) 3.0 Diesel

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:42 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:42 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:42 ,

Blejm Vetura MERCEDES BMW VW AUDI na kontaktoni!!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 ,

Shes/ndrroj Audi a6 2012 3.0 quattro

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Audi A3 AUTOMATIK DSG 2.0 SportBack 170ps

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

AUDI B4 ME KLIM AC REGJISTRIM 6 MUJ - 94

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:49 ,

Audi A3 2.0

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

SHITET - AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 ,

AUDI A4 1.9 TDI(I)tkuqe VP 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 21:41 ,

SHITET AUDI A5 S-LINE SPORTBACK VITI2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 08:09 ,

Shitet audi a6 Bj edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 00:11 ,

Audi s6 3.0d automatik

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 20:42 ,

Shitet Audi A4

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 09:01 ,

Audi A3. 1.9 TDI. Uu shit

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 19:01 ,

Shitet Audi A4

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 17:19 ,

Audi A3 2.0 TDI 2011

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 13:51 ,

Audi A 3. Uuu shitt

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:13 ,

A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:40 ,

Shto kuajfuqi dhe zvogelo hargjimet (CHIPTUNING)

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 13:46 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 23:03 ,

Blej Audia pa dogan - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 20:13 ,

Punojm Me Hekur

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Korr 12:56 ,

AKSION I MADH SUPER ZBRITJE DERI ME 1SHTATOR

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 10:32 ,

Audi A6 3,0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 00:35 ,

Audi A6 2.7 TDI / 4 muaj RKS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 13:16 ,

Larja e tjegullave,qeremideve

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Korr 11:07 ,

Te cimi

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 23:24 ,

Audi A4 2.0Tdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:07 ,

Shiten pjes per audi a4 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 19:06 ,

Audi a4 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 22:20 ,

audi a6 quatro ndrrim shtoj pare

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 20:38 ,

Shitet Audi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Korr 20:31 ,

U Shit FLM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:37 ,

Audi A7 TDI 3.0 Quattro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 15:26 ,

Audi AVANT 2.0 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 11:22 ,

Pjes per audi a4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:00 ,

audi a4 b8 177ps

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:35 ,

Shes Audi A3 Dizell 2.0 Automatik

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 23:57 ,

U shitt ■FLM■

1 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 20:07 ,

IMT 539 Ndrrim me Vetur

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 15:47 ,

Shes Audi A3 sport back

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 14:26 ,

Audi A 6 2.8 benzin

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 05:13 ,

KTHIM I VETURAVE ME TIMON ANGLEZ NE EUROPIAN

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 10:47 ,

Audi S6 Look 3.0TDi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 20:15 ,

transport me autobus

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Korr 03:58 ,

Audi A3

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 09:57 ,

Audi a6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 23:18 ,

Blej Vetura 100 deri 500 euro

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim