Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BAIC

BJ20 , 1
D20 , 2
EC3 , 1
03 Maj 19:43 ,

Bickilet 26 L

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 16:02 ,

Marojm hulaj boksa per qen vazo per lula

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 12:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 09:28 ,

Shes Iveco ne gjendje te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim