Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BAIC | Model tjetër

17 Mar 09:28 ,

Shes Iveco ne gjendje te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim