Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BAIC

BJ20 , 1
D20 , 1
03 Maj 19:43 ,

Bickilet 26 L

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 12:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim