Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | M135

08 Pri 15:56 ,

BMW

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 14:33 ,

Shes BMW M1

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 17:18 ,

Shitet BMW M-1 viti 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 18:41 ,

BMW m135 u shit

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 21:20 ,

BMW M paket

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:44 ,

BMW M135 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Tet 13:08 ,

Bmw m1

1 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim