Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | M235

18 Pri 23:50 ,

bmw

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Sht 17:38 ,

Kosh kollomoqi

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim