Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | M5

Sot 22:14 ,

BMW X5 MODIFICAN DIESEL 3.0 AUTOMATIK RKS

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

BMW M5 2.5 turbo benzin shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 00:39 ,

Shes fellne per Bmw 17 tshe me guma te reja fin

270 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 14:51 ,

BMW M520d MX11

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 22:08 ,

shitet

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 14:09 ,

BMW X5 3.0XD E70

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 10:28 ,

Shitet BMW

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 10:37 ,

Bmw X5

48 888 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 13:03 ,

Shitet BMW

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 16:25 ,

BMW X5 40D 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 22:12 ,

shitet bmw m5 kilometrazha 0

5 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 18:32 ,

Bmw ne shitje

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Dhj 10:11 ,

BMW X5 3.0d Automatik Modefikant model 2006

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 20:51 ,

X5 2011 35d ne rks

18 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 17:17 ,

bmw e39

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 22:38 ,

VIP Per Potenc

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 18:34 ,

Shes BMW M5

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 10:41 ,

bmw X5

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 20:39 ,

BMW e39

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 22:14 ,

Bmw

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 13:09 ,

Bmw M5

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Qer 23:43 ,

BMW 3.0

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 15:03 ,

BMW F10

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 01:34 ,

Bmw M5 e34

3 990 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:29 ,

punojm oborre

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 15:13 ,

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 14:33 ,

Bmw

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 16:45 ,

BMW

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 18:42 ,

Shes makinen per paketim e re qmimi i vulitshum

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 07:54 ,

Auto bartje 24H

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Nën 23:13 ,

Bmw x5 35d xdriver 2009 3.0

17 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 22:20 ,

Shitet BMW x5 2008

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 11:37 ,

Bmw M5 M Packet URGJENT

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 14:09 ,

Sharr

2 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 09:55 ,

BMW 5M

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:55 ,

BMW X5 dizel

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 22:07 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 17:42 ,

Bmw x5 2002 urgjent

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:25 ,

SHITET BMV DIZELL

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 21:09 ,

x5

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 13:59 ,

BMW M5 5.0v10 507ps

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Mar 14:44 ,

Shitet

7 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 09:07 ,

karrika tapacipra per BMV M%

80 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 19:43 ,

karrika dhe tapacira te BMV M5

80 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 21:33 ,

Shitet URGJENT

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 09:07 ,

shes ose nderroj

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 15:47 ,

Shes BMW 5M

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 15:47 ,

Shes BMW 5 M/pack

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 18:39 ,

bmw

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 09:36 ,

Urgjent shitet BMW 5-she

4 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim