Mitrovicë | Makina | Vetura | BMW | M5

17 Tet 18:50 ,

Shiten dritat Led

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 21:34 ,

Bmw

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 18:42 ,

Shes makinen per paketim e re qmimi i vulitshum

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 21:09 ,

x5

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 14:44 ,

Shitet

7 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 09:07 ,

karrika tapacipra per BMV M%

80 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 19:43 ,

karrika dhe tapacira te BMV M5

80 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 23:49 ,

BMW M5 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim