Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | M550

26 Gush 19:39 ,

BMW M 550D XDRIVE 2993CCM

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 22:27 ,

Auto Bartje 24orë Prishtinë

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 13:24 ,

Monedha te Vjetra-Antike- jugosllavise & belgjik

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim