Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | X6 M

Sot 13:42 ,

BLEJM VETURA NE KREJT KOSOVEN AKSIDENT DEFKET RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:07 ,

BMW X6 3.0 Xdrive M Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Korr 17:19 ,

Shes bmw x6 viti 2011

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 17:19 ,

Shes bmw x6 viti 2011

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 17:11 ,

Shes bmw x6 viti 2011

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 06:23 ,

Vetur

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 09:47 ,

Bmw x6 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 01:32 ,

BMW X6 3D 2010.11. 230k KM

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 17:18 ,

Xdraive 3.5.diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:04 ,

Bmw x6 dizel 2011 full extra

20 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:58 ,

shitet kripa per Enlarse qmimi shum i volitshem

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 11:10 ,

urgjent

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Pri 04:52 ,

X6 Sport-M-Paket 3.0 Diesell 2016

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 19:57 ,

BRANIK PER x6 M50D

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Shk 17:01 ,

BMW X6 benzin

36 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Shk 22:22 ,

s111 shitet vetura ne gjendje te mire

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 23:02 ,

Verura BMW x6

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 00:07 ,

Shitet Urgjentisht lir

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 04:54 ,

BMW x6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 11:03 ,

Shitet BMW

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 19:05 ,

BMW

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 09:41 ,

Kompresor veture origjinal

46 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Gush 19:24 ,

Shitet BMW X6 M

32 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 22:32 ,

Bmw x6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 11:19 ,

BMW X6

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 14:57 ,

Bmw x6

24 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 01:49 ,

Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 18:07 ,

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 20:19 ,

shitet bmw x 6 ose ndrrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 14:16 ,

Bmw X6 M50 d X-drive individual

46 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Shk 12:34 ,

BMW X6 XDrive 4.0 M SPORT

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 19:21 ,

Shitet X6M

49 119 468 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 15:53 ,

shes goma te xhipit x 6

350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Dhj 17:02 ,

Bmw X6 Mperfomanc

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 19:28 ,

Shitet Maksikoz per femi

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 19:21 ,

BMW X6 3.5D xDrive

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 23:49 ,

TENDA TAVOLINA KARRIGE ME QERA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 09:15 ,

Shes x 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 22:24 ,

BLEJM VETURA AUTO LAVDA TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 15:26 ,

X6

28 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:52 ,

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 21:33 ,

Fellne X6

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 15:49 ,

shiten gomat me bandasha 19 te BMW X6

800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 13:05 ,

Transport Gjermoni Kosov

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 16:00 ,

X6 Xdirive 40d steptronic

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 13:31 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT PA DOGAN DHE (RKS)

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 21:03 ,

Bmw x6m Facelift

45 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 22:35 ,

shes bmw x6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 23:12 ,

shes bmw x6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim